CS | EN | DE

Pronájem
lešení
Montáž
lešení
Demontáž
lešení
Atypické
montáže
Průmyslové
montáže

Markvartická nota 2012

Vloženo: 18. 06. 2012 08:40:00

Akciová společnost Rydval paří k nejvýznamnějším ve svém oboru u nás. Díky svému postavení a zaměření vnímá svou společenskou odpovědnost, která patří k podnikové strategii neodmyslitelně jako její značka.

Jsme součástí moderní společnosti, která nám umožňuje vytvářet zisk a v oblasti charity
 tedy nemůžeme stát zády k jejím potřebám. Postupem času jsme se proto stali významným donátorem, takže průběžně přispíváme mnoha neziskovým či sportovním subjektům aj. organizacím. Z nejvýznamnějších lze jmenovat soutěž gymnastických nadějí "O pohár Věry Čáslavské" v rámci Děčínské kotvy 2012, Bowlingový klub Chomutov,  Markvartickou notu 2012, MS v Biatlonudorostenců 2012 a v neposlední řadě internetový Národní geografický magazín www.e-obzor.cz. Ve výčtu by se dalo dlouze pokračovat.

Rydval a.s. své donátorství však chápe jako vklad ke zlepšení poměrů v současné společnosti.  

Zobrazeno: 0x

Kontaktujte nás
Doporučujeme

Více

Montáž lešení RUX

Rámové lešení RUX SUPER 65/100 je koncipováno jako modulární systém a je možné jej kombinovat s některými dalšími typy lešení.

26. 09. 2013Pokračovat

Poslední novinka

Více

Rockfest Růžová 2021

V pátek 25. a sobotu 26. června 2021 se můžete těšit na již 17. ročník Rockfestu Růžová. Kvalitní rocková muzika, velký výběr občerstvení a podpora pro Radka.

10. 06. 2021Pokračovat

Nahoru
Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše