CS | EN | DE

Pronájem
lešení
Montáž
lešení
Demontáž
lešení
Atypické
montáže
Průmyslové
montáže

Markvartická nota 2012

Vloženo: 18. 06. 2012 08:40:00

Akciová společnost Rydval paří k nejvýznamnějším ve svém oboru u nás. Díky svému postavení a zaměření vnímá svou společenskou odpovědnost, která patří k podnikové strategii neodmyslitelně jako její značka.

Jsme součástí moderní společnosti, která nám umožňuje vytvářet zisk a v oblasti charity
 tedy nemůžeme stát zády k jejím potřebám. Postupem času jsme se proto stali významným donátorem, takže průběžně přispíváme mnoha neziskovým či sportovním subjektům aj. organizacím. Z nejvýznamnějších lze jmenovat soutěž gymnastických nadějí "O pohár Věry Čáslavské" v rámci Děčínské kotvy 2012, Bowlingový klub Chomutov,  Markvartickou notu 2012, MS v Biatlonudorostenců 2012 a v neposlední řadě internetový Národní geografický magazín www.e-obzor.cz. Ve výčtu by se dalo dlouze pokračovat.

Rydval a.s. své donátorství však chápe jako vklad ke zlepšení poměrů v současné společnosti.  

Zobrazeno: 0x

Kontaktujte nás
Doporučujeme

Více

Montáž lešení RUX

Rámové lešení RUX SUPER 65/100 je koncipováno jako modulární systém a je možné jej kombinovat s některými dalšími typy lešení.

26. 09. 2013Pokračovat

Poslední novinka

Více

Rockfest Růžová 2021

V pátek 25. a sobotu 26. června 2021 se můžete těšit na již 17. ročník Rockfestu Růžová. Kvalitní rocková muzika, velký výběr občerstvení a podpora pro Radka.

10. 06. 2021Pokračovat

Z našich referencí

Více

Obytný dům - Radouč

 Pokračovat

Nahoru
Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše