CS | EN | DE

Pronájem
lešení
Montáž
lešení
Demontáž
lešení
Atypické
montáže
Průmyslové
montáže

Prostorové lešení v Lovochemii

Vloženo: 20. 06. 2011 23:50:00

Dokončili jsme další zakázku, na níž můžeme dobře demonstrovat skutečnost, že společnost Rydval a. s. je schopna splnit i ty nejnáročnější požadavky klientů.

Prostorové lešení Lovochemie Lovosice

 

Při stavbě lešení v areálu Lovochemie v Lovosicích jsme se museli vypořádat se zásadním problémem - jak postavit lešení, když nemůže být standardně zapřené, ale je potřeba, aby stálo ve volném prostoru mimo opěrné zdi? Tuto stavební komplikaci jsme vyřešili provázáním lešeňových trubek tak, aby stavba držela v prostoru samovolně, čímž vzniklo nezvykle pospojované prostorové lešení.

Tato unikátní lešeňová konstrukce bude sloužit pro opravu tubusu a jeho podlahy. Kompletace prostorového lešení si vyžádala celkem čtyři dny, v průběhu stavby ovšem došlo ke zdržení díky odborářské stávce. Za normálních okolností je podobnou stavbu možno realizovat již do tří dní v pěti lidech, takže se i přes celkovou náročnost nemusí jednat o cenově nedostupné řešení.

 

Fotografie v plném rozlišení si jako už tradičně můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

 

Stavba tohoto lešení byla realizována pro První izolační alfa s.r.o.

Zobrazeno: 0x

Kontaktujte nás
Doporučujeme

Více

Montáž lešení RUX

Rámové lešení RUX SUPER 65/100 je koncipováno jako modulární systém a je možné jej kombinovat s některými dalšími typy lešení.

26. 09. 2013Pokračovat

Poslední novinka

Více

Rockfest Růžová 2021

V pátek 25. a sobotu 26. června 2021 se můžete těšit na již 17. ročník Rockfestu Růžová. Kvalitní rocková muzika, velký výběr občerstvení a podpora pro Radka.

10. 06. 2021Pokračovat

Z našich referencí

Více

Dopravník - Ledvice

 Pokračovat

Nahoru
Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše