CS | EN | DE

Pronájem
lešení
Montáž
lešení
Demontáž
lešení
Atypické
montáže
Průmyslové
montáže

Demontáž lešení

Demontáž lešení RUX SUPER 65/100 a MJ UNI TOP 65/100 má opačný postup než montáž. Ukotvení smí být odstraněno teprve tehdy, když nad ním ležící patro lešení bylo plně rozmontováno. Dílce, jejichž spojovací části jsou již uvolněny, musí být neprodleně rozloženy. Rozebírané části lešení nesmějí být z důvodu zabránění nebezpečí, např. zakopnutí, ukládány na pracovní cestu. Rozkládané díly lešení je zakázáno z lešení shazovat. Stabilita lešení musí být zajištěna v každé fázi jeho rozebírání.

Samotné prvky lešení jsou navrženy tak, aby se co nejvíce ušetřil prostor při skladování a přepravě a aby bylo dosaženo co největší efektivity při manipulaci s díly a demontáži. Jedno pole lešení je tak možno rozložit už za 5 minut.

Demontáž lešení se řídí technickou normou ČSN 73 8101, Lešení -Společná ustanovení, a vyhláškou ČÚBP a ČBÚ č.324/1990Sb, bezpečnost práce při stavebních pracích.

Rozdělení lešení na blogu.

LešeníLešeníLešeníLešeníLešení

Kontaktujte nás
Doporučujeme

Více

Montáž lešení RUX

Rámové lešení RUX SUPER 65/100 je koncipováno jako modulární systém a je možné jej kombinovat s některými dalšími typy lešení.

26. 09. 2013Pokračovat

Poslední novinka

Více

Rockfest Růžová 2021

V pátek 25. a sobotu 26. června 2021 se můžete těšit na již 17. ročník Rockfestu Růžová. Kvalitní rocková muzika, velký výběr občerstvení a podpora pro Radka.

10. 06. 2021Pokračovat

Z našich referencí

Více

Dopravník - Ledvice

 Pokračovat

Nahoru
Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše