CS | EN | DE

Pronájem
lešení
Montáž
lešení
Demontáž
lešení
Atypické
montáže
Průmyslové
montáže

Úspěšná realizace náročné stavby lešení na zdymadlech

Vloženo: 07. 04. 2011 23:39:00

Společnost Rydval a. s. není jen dodavatelem klasických staveb lešení. Máme za sebou i celou řadu velmi náročných lešenových konstrukcí, které vyžadují nekonvenční postupy a zkušené pracovníky.

Jednou z takovýchto realizací je i lešení na střekovských zdymadlech.

Tato stavba je zvláštní mj. tím, že celé lešení muselo být stavěno nikoliv klasicky od země, ale zavěšením svrchu propustky dolů k hladině vody. To si samozřejmě vyžádalo specifický přístup k celé stavbě, na níž se podílelo pět lidí po dobu čtrnácti hodin. Jednalo se o jedno ze zdymadel (neboli komor) pro průjezd lodní dopravy.

Lešení

Zdymadla  Zdymadla  Zdymadla  Zdymadla

(Plné rozlišení obrázků viz v galerii)

 

Lešení na stavidlech ve Střekově (Ústí nad Labem) bylo stavěno za účelem sanace mostu firmou Vysoko.

Celá tato stavba dokládá, že společnost Rydval je připravena splnit i ty nejnáročnější požadavky na stavbu specifických lešenových staveb. Dalším příkladem nedávné realizace netradiční lešenové stavby je zakázka v areálu ledvické elektrárny (více fotografií si můžete prohlédnout v galerii):

Ledvická

Zobrazeno: 0x

Kontaktujte nás
Doporučujeme

Více

Montáž lešení RUX

Rámové lešení RUX SUPER 65/100 je koncipováno jako modulární systém a je možné jej kombinovat s některými dalšími typy lešení.

26. 09. 2013Pokračovat

Poslední novinka

Více

Rockfest Růžová 2021

V pátek 25. a sobotu 26. června 2021 se můžete těšit na již 17. ročník Rockfestu Růžová. Kvalitní rocková muzika, velký výběr občerstvení a podpora pro Radka.

10. 06. 2021Pokračovat

Nahoru
Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše