CS | EN | DE

Pronájem
lešení
Montáž
lešení
Demontáž
lešení
Atypické
montáže
Průmyslové
montáže

Demontáž lešení

Demontáž lešení RUX SUPER 65/100 a MJ UNI TOP 65/100 má opačný postup než montáž. Ukotvení smí být odstraněno teprve tehdy, když nad ním ležící patro lešení bylo plně rozmontováno. Dílce, jejichž spojovací části jsou již uvolněny, musí být neprodleně rozloženy. Rozebírané části lešení nesmějí být z důvodu zabránění nebezpečí, např. zakopnutí, ukládány na pracovní cestu. Rozkládané díly lešení je zakázáno z lešení shazovat. Stabilita lešení musí být zajištěna v každé fázi jeho rozebírání.

Samotné prvky lešení jsou navrženy tak, aby se co nejvíce ušetřil prostor při skladování a přepravě a aby bylo dosaženo co největší efektivity při manipulaci s díly a demontáži. Jedno pole lešení je tak možno rozložit už za 5 minut.

Demontáž lešení se řídí technickou normou ČSN 73 8101, Lešení -Společná ustanovení, a vyhláškou ČÚBP a ČBÚ č.324/1990Sb, bezpečnost práce při stavebních pracích.

Rozdělení lešení na blogu.

LešeníLešeníLešeníLešeníLešení

Kontaktujte nás
Doporučujeme

Více

Montáž lešení RUX

Rámové lešení RUX SUPER 65/100 je koncipováno jako modulární systém a je možné jej kombinovat s některými dalšími typy lešení.

26. 09. 2013Pokračovat

Poslední novinka

Více

Přijímáme nové pracovníky - lešenáře

Hledáte práci a jste fyzicky zdatní? Nabízíme volné pracovní pozice - lešenář. Praxe není nutná, zaučíme.

03. 09. 2020Pokračovat

Nahoru