CS | EN | DE

Pronájem
lešení
Montáž
lešení
Demontáž
lešení
Atypické
montáže
Průmyslové
montáže

Lešení RUX Super 65/100

Šíře lešení, optimálně přizpůsobená požadavkům normy DIN 4420 respektive HD 1000 a činí z rychle stavitelného lešení RUX Super nejžádanější z výrobků RUX.

Logický rozměrový rastr, délky polí až 4 m, zatížení do 6 kN/m přípustná výška lešení přes 100 m jsou jen některé z faktorů, které umožňují jeho hospodárné nasazení.

RUX

Tento lešenářský systém je hmotným statkem s dlouhou životností díky své kvalitativní převaze, spočívající ve využívání nejmodernější výrobní techniky. Soulad s evropskými normami je u rychle stavitelného lešení RUX-SUPER stejně samozřejmý jako schválení v zahraničí i doma – Výzkumným ústavem bezpečnosti práce v Praze.Obě šířky rámů jsou v ocelovém provedení, vertikální rámy šíře 65 cm jsou též k dispozici v hliníkovém provedení.

 

Na našem blogu je veškeré rozdělení lešení.

 

Lešení

 

V případě zájmu nás kontaktujte, nebo je možnost stažení návodu.

 

Kontaktujte nás
Doporučujeme

Více

Montáž lešení RUX

Rámové lešení RUX SUPER 65/100 je koncipováno jako modulární systém a je možné jej kombinovat s některými dalšími typy lešení.

26. 09. 2013Pokračovat

Poslední novinka

Více

Rockfest Růžová 2021

V pátek 25. a sobotu 26. června 2021 se můžete těšit na již 17. ročník Rockfestu Růžová. Kvalitní rocková muzika, velký výběr občerstvení a podpora pro Radka.

10. 06. 2021Pokračovat

Nahoru
Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše