Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím

CS | EN | DE

Pronájem
lešení
Montáž
lešení
Demontáž
lešení
Atypické
montáže
Průmyslové
montáže

Lešení RUX Super 65/100

Šíře lešení, optimálně přizpůsobená požadavkům normy DIN 4420 respektive HD 1000 a činí z rychle stavitelného lešení RUX Super nejžádanější z výrobků RUX.

Logický rozměrový rastr, délky polí až 4 m, zatížení do 6 kN/m přípustná výška lešení přes 100 m jsou jen některé z faktorů, které umožňují jeho hospodárné nasazení.

RUX

Tento lešenářský systém je hmotným statkem s dlouhou životností díky své kvalitativní převaze, spočívající ve využívání nejmodernější výrobní techniky. Soulad s evropskými normami je u rychle stavitelného lešení RUX-SUPER stejně samozřejmý jako schválení v zahraničí i doma – Výzkumným ústavem bezpečnosti práce v Praze.Obě šířky rámů jsou v ocelovém provedení, vertikální rámy šíře 65 cm jsou též k dispozici v hliníkovém provedení.

 

Na našem blogu je veškeré rozdělení lešení.

 

Lešení

 

V případě zájmu nás kontaktujte, nebo je možnost stažení návodu.

 

Kontaktujte nás
Doporučujeme

Více

Montáž lešení RUX

Rámové lešení RUX SUPER 65/100 je koncipováno jako modulární systém a je možné jej kombinovat s některými dalšími typy lešení.

26. 09. 2013Pokračovat

Poslední novinka

Více

Přijímáme nové pracovníky - lešenáře

Hledáte práci a jste fyzicky zdatní? Nabízíme volné pracovní pozice - lešenář. Praxe není nutná, zaučíme.

03. 09. 2020Pokračovat

Z našich referencí

Více

Elektrárna - Ledvice

 Pokračovat

Nahoru